Budowa Kotłów Grzewczych – Przemysław Greczka jest firmą rodzinną działającą w branży metalowej i grzewczej od 1963 roku. Założycielem firmy był Edward Greczka, który pod szyldem Zakładu Ślusarsko-Mechanicznego wykonywał usługi dla rolnictwa a następnie już w latach siedemdziesiątych rozpoczął wytwarzać węglowo- miałowe kotły wodne dla ogrodnictwa.

Od 1984 roku produkcję kotłów wodnych przejął Przemysław Greczka,        syn Edwarda. Okres ten charakteryzował się utrudnieniami, mianowicie ilość możliwych do wyprodukowania kotłów trzeba było uzgadniać w Ministerstwie Przemysłu. Wówczas, po uzyskaniu Atestów Energetycznych można było rozpocząć ich produkcję. Firma rozwijając się doszła do możliwości technicznych i technologicznych, aby w 1997 roku wyprodukować swój pierwszy kocioł parowy o wydajności 1500 kg pary nasyconej na godzinę przy ciśnieniu 10 bar.

Obecnie podstawowym Naszym produktem stały się urządzenia wyposażenia kotłowni parowych z możliwością indywidualnego dopasowania do wymagań klienta.

 

© 2013 Greczka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: strony internetowe PRO-LINK