Zbiorniki ciśnieniowe - Producet

 

Wykonujemy zbiorniki ciśnieniowe (zbiorniki cisnieniowe na wodę oraz na powietrze), niskociśnieniowe i bezciśnieniowe, zbiorniki jednopłaszczowe i dwupłaszczone, zbiorniki podziemne i naziemne ze stali węglowych, nierdzewnych oraz kwasoodpornych, zgodnie z wymaganiami technologicznymi kotłowni w oparciu o przepisy WUDT lub normy EN 13445. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wykonujemy urządzenia zgodne z ich potrzebami.

Standardowe wymiary oferowanych zbiorników znajdują się w karcie katalogowej, nie mniej jednak istnieje możliwość dopasowania wymiarów jak i pojemności do wymagań klienta.

Zakres obszaru średnic od DN 600 do DN 2400 oraz długości części walcowanej 1.25m do 9m co pozwala na realizację Zasobnika o pojemności do 35m³.

Opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia zbiornika ciśnieniowego w :

- izolację termiczną,
- armaturę kontrolno- pomiarową,
- podesty obsługowe,
- konstrukcje wsporcze.

Proponowane zbiorniki ciśnieniowe to wysokiej klasy urządzenia, które przez długi czas doskonale spełniają swoje zadanie. Posiadamy świetnie wyposażony park maszynowy oraz zatrudniamy doświadczonych specjalistów, dzięki czemu jakość oferowanych zbiorników ciśnieniowych nie ma sobie równych. Gwarantujemy, że decydując się na współpracę z firmą „Greczka” otrzymasz produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami. Duże udogodnienie stanowi fakt, że zajmujemy się wykonywaniem indywidualnym projektów. Cenimy czas naszych klientów, dlatego zawsze staramy się wywiązywać z ustalonych terminów.

W ramach działalności firmy wykonujemy zbiorniki ciśnieniowe różnego rodzaju. Niezależnie od tego czy interesują Cię urządzenia dostosowane do montażu pionowego czy poziomego, decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymasz najlepsze rozwiązanie.
Zbiorniki stalowe
 
 

© 2013 Greczka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: strony internetowe PRO-LINK