Urządzenia ciśnieniowe - produkcja

Firma BKG Greczka zajmuje sie produkcją urządzeń ciśnieniowych w zakresie wyposażenie kotłowni parowych. Flagowym produktem Firmy stały się Kompaktowe Stacje Przygotowania Wody wyposażone - w zależności od wymagań technologicznych - w urządzenia i armaturę niezbędną do funkcjonowania. Nasze produkty standardowo wytwarzamy w oparciu o własną dokumentację zgodną z WUDT, normami EN 13480, EN 13445 ocenianą zgodnie z  PED 97/23/WE. Istnieje możliwość wykonania urządzenia wraz z dokumentacją na podstawie żądanej normy.

Wykonywane przez nas urządzenia ciśnieniowe można z powodzeniem zastosować w wielu gałęziach przemysłu. Dużo uwagi poświęcamy kwestii bezpieczeństwa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby produkowane maszyny działały bezawaryjnie oraz spełniały wszelkie wymagane normy. Z uwagi na ogromne doświadczenie oraz rozległą wiedzę naszych pracowników, oferowane urządzenia ciśnieniowe mogą zostać wykonane z uwzględnieniem wytycznych przedstawionych przez klienta. Od wielu lat produkujemy sprzęt o zróżnicowanych parametrach oraz możliwościach konfiguracyjnych. Każde urządzenie ciśnieniowe będące efektem pracy naszych specjalistów  spełnia najwyższe jakościowe standardy.

Realizowane przez nas indywidualne projekty za każdym razem spotykają się z zadowoleniem ze strony klientów. Działamy w oparciu o sprawdzone procedury, które sprawiają, że proces produkcji przebiega rzetelnie i terminowo. Nie szczędzimy wysiłków, aby proponowane urządzenia ciśnieniowe funkcjonowały bez zarzutu i stanowiły niezawodny element wyposażenia Twojego zakładu.

W swojej ofercie posiadamy armaturę firm

 


  
            

   

           


 

© 2013 Greczka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: strony internetowe PRO-LINK